سلام

 

/ 4 نظر / 36 بازدید
Reza

دير زماني است كه ما را خواب فراگرفته و هر از چندگاهي كه لطف بيداري وجودمان را شامل مي گردد، خويش را نمي يابيم... شايد كه گم شده ايم و اگر چنين است ’’ فنعم الامير‘‘ آنكه مرا يافت و ’’ نعم البصير‘‘ آنكه مرا بُرد. گم شده ايم اما نه از شوق يافتن خبري است و نه از هراس تنهايي و غربت ........... غريب بي خبر از غربت مغبون اهل دين و دنياست هرچند كه در اين روزگار اندك، مجال بيداري را نيابد. و صد عجب كه در عالم خواب نيز پندار و روياي خواب را مي پروراند، حال آنكه طالبان بيداري، اين رؤياء و جلوات بيداري است كه هر چند صباحي آنان را به ميعادگاه صبح نشينان رهنمون مي سازد.... تو خود مي داني كه اهل خواب از محبت بهره اي نبرده اند و نيز حق با آنان است چرا كه نه دل به بيداري سپرده اند و نه اميد و همتي بدان دارند و هر چه به زعم خود ديده اند روياي كاذبه اي است كه از ترك آن وحشت ديرينه دارند. و اما تو .................... قدري پا را فراتر نه و ديده بر عالم بيداري باز كن تا طعم لذيذ زنده بودن از تماشاي آن همه اسرار محبت زا را بجان خويش درك كني .

سيامک... asman_eshgh_2004

سلام دوست گرامي ... من چند لحظه پيش در روم زيبايي که در پال تالک به وجود آورديد مطلع شدم که در روزهاي معيني اين روم باز است ... در صورت امکان به بنده هم اطلاع رساني فرماييد ... آدرس وبلاگ بنده در همين پيغام گذاشته شده ... لطفا بنده رو بي نصيب نگذاريد . درود من را از شيراز پذيرا باشيد .

Siamak

بيا تا گل برافشانيم و می در ساغر اندازيم - فلک را سقف بشکافيم و طرحی نو دراندازيم / تبريک می گويم و آرزوی پيشرفت دارم. هر کاری از دستم بر بياد برای همکاری انجام ميدهم. زنده باشيد.

فاطمه طغرایی

تو رو خدا شرح کتاب استاد کریم زمانی رو تو ساییتون بزارید من 6 ساعت دارم تو سایتا می گردم! gholaaaaaaaaaaaaaaamam